als je op een shetlander rijd en het blijkt later dat je er te zwaar voor was! is het dan mishandeling? ik zelf denk van niet omdat ik het nu gewoon nooit meer zou doen.. maar ja wat vinden jullie?
ps. comentaar over het op die shetlander zitten terwijl ik te zwaar was hoeft niet!
nee niet dat ik weet.. hij is nu verkocht maar had geen klachten. maar het gaat mij er meer om van is het mishandelen als je iet weet dat het zo is en als je het hoord dat het slecht is je het neit meer doet!
Laatst bijgewerkt door paix op 14-01-07 20:56, in het totaal 1 keer bewerkt
dan klopt dat meisje misschien niet helemaal, shetties zijn onwijs sterk en zolang ze gezond zijn moet dat vooral voor het dier waar jij het over had geen probleem zijn
welnee......... al zou je 80 wegen dan kan dat dier het best wel een keertje een paar minutjes hebben.......... moet natuurlijk niet structureel worden........
Ik weeg 60 kilo en ben ook wel eens op de pownie van mijn dochter gestapt (welshje)
nou dat dachtik al wel! ik zou als ik weer een shetlander koop nie meer op gaan rijden omdat ik wel in de weg zit met mijn bewegingen maar ik ben blij dat het geen mishandelen meer is!
mishandeling is het zeker niet, je wist immers niet dat het voor de pony misschien niet goed was. wel prima dat je voor de pony kiest en niet meer rijdt, want 40 kilo op een shet van 90-100 cm is echt teveel, maar dat wist je zelf dus ook al! niks aan de hand hoor, maak je maar geen zorgen.
Wat gebruikt dit meisje dan voor argumenten over het geen jij je shetlander zou hebben mishandeld? Toen ik 45 kilo woog had ik twee shetlanders en reed ik er ook gewoon op hoor. Op een gegeven moment werd ik wel te zwaar en dat lieten ze merken ook..dat is geen mishandeling, dat is iets waar je niet zoveel over weet. Als je echt te zwaar zou zijn had je het al gemerkt want dan lopen ze niet zo goed.
40 kilo moeten ze makkelijk kunnen dragen hoor! Was jij misschien best lang toen je op die shetlander reed? Waarschijnlijk liep ze daarom te zeuren dat je te zwaar was (of was ze jaloers of wat voor reden dan ook?)
ik was 1.60 op dat moment. nee ze heeft geen reden om jalours te zijn ze heeft zelf een mooie super shet en een fries niet echt reden voor jalours.. maar ze wil wel altijd beterweten!