Weinig wintervacht betekent dat niet koud hebben?

Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
creative

Berichten: 155
Geregistreerd: 16-06-06

Weinig wintervacht betekent dat niet koud hebben?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 07-11-06 15:26

Hey,

Mijn paard heeft in de winter nog steeds een heel kort/dun vachtje. En loopt nog steeds zonder deken rond. Betekent dat dan dat hij het gewoon echt niet koud heeft en dus geen dikke wintervacht "aanmaakt"?
Voorgaande jaren heb ik hem op gegeven moment wel een deken opgedaan, niet zeker wetend of het nut had.

Hij staat trouwens in de wei maar ook op stal en ik heb geen mogelijkheid om hem bijvoorbeeld alleen 's nachts een deken op te doen.

Dus: heeft ie het nou echt niet koud of denk ik dat alleen maar?? Bloos

Anoniem

Re: Weinig wintervacht betekent dat niet koud hebben?

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-11-06 15:28

Die vacht komy nog wel, dat regelt zichzelf. Als ie het koud krijgt komt de wintervacht dus denk dat hij het niet koud heeft.

capopjekop

Berichten: 31939
Geregistreerd: 30-11-03

Re: Weinig wintervacht betekent dat niet koud hebben?

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-11-06 15:29

Als hij verder gezond is, dan regelt dat zichzelf wel. Al heeft het ene ras een enorme vacht en de andere een kortere.

creative

Berichten: 155
Geregistreerd: 16-06-06

Re: Weinig wintervacht betekent dat niet koud hebben?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 07-11-06 15:38

Da's snel, leuk hoor!

Hij is goed gezond en glimt als een appeltje. Pling

Nou, dan ga ik er maar gewoon vanuit dat het voor hem gewoon is. Hij heeft voorgaande jaren ook geen dikke vacht ontwikkeld, zelfs niet met -10 graden! Ik doe gewoon als het weer (heel) koud wordt hetzelfde dekje erop.