Omdat ik vorig jaar meer ben gaan rijden heb ik bij mijn oude Eurostar (onbekend model) een Eurostar Corsica gekocht. Dat model zat in de winkel goed, maar zodra ik ermee ging rijden leek het kruis tussen mijn knieën te hangen. Geen succes, dus die broek lag achter in de kast.
Op advies heb ik daarom een Eurostar Finale gekocht. Een heerlijke broek die ik heel veel draag en toch is er een puntje wat niet zo fijn is. Het is een vrij hoog model en aangezien ik een vrij smalle taille heb en brede/ronde heupen lijkt de tailleband bijna tegen mijn onderste ribben te zitten. Geen drama, maar ook niet echt fijn naar beneden trekken helpt niet omdat het weer naar boven schuift en bovendien is dat ook geen gezicht doordat je dan door de bandplooien ineens een hele dikke buik lijkt te hebben (nog dikker dan ie werkelijk is
)Het is niet zo dat ik morgen al een andere broek moet hebben, maar iemand nog een suggestie voor een model dat op de Eurostar Finale lijkt, maar net wat lager is? Want verder is het een heerlijke broek: prettige stof, zomer en winter te dragen, steekzakken, etc.
. Ik weet natuurlijk niet wat je wilt uitgeven, maar kijk anders eens naar de Pikeur Montana:
!