SpringWedstrijden

Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
muiz_freez
Berichten: 5
Geregistreerd: 03-07-06

SpringWedstrijden

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 03-07-06 20:55

Hallo,
ik ben een ruiter die hel graag wedstrijden wilt gaan rijden(buiten manege wedstrijden om) alleen, een probleem, ik heb geen idee hoe ik dat moet doen, en hoe alles zit?
ik rijd zelf op en fnrs manege, maar ik wil eigenlijk daar weg en naar bijv. een springstal toe, want daar wil ik me in specialiseren,als ik weet hoe,

kan alsjeblieft iemand mij uitleggen hoe, of iig tips geven

groetjes
mandy

_Marinke_

Berichten: 9230
Geregistreerd: 18-05-04
Woonplaats: Tiel (midden NL)

Re: SpringWedstrijden

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-07-06 21:40

Als ik het geod begrijp, heb je een ruiter voor je paardje die graag wedstrijden wilt rijden (officieel via de KNSH).

Daarover kun je heel veel vinden in de FAQ van Wedstrijden.
Je moet iig lid zijn van een pony/paardenclub (dus geen manege), voordat je KNHS wedstrijden kunt rijden.

En je kunt je toch gewoon "inschrijven" bij een springstal? Mits. er pension is ofzo? *weet ook niet hoe dat zit hoor Schijnheilig*

oosterhoff

Berichten: 4894
Geregistreerd: 09-06-04
Woonplaats: Utrecht

Re: SpringWedstrijden

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-07-06 07:41

Volgens mij begrijp ik het anders. Volgens mij heb je zelf geen paard/pony. Maa rwil je wel graag wat meer in de sport gaan doen. Ik weet niet hoeveel ervaring je hebt met de NSRF proeven?
En je wil graag stage lopen oid bij een springstal. Als je met goede paarden van een ander wil gaan sringen moet je al behoorlijk goed kunnen rijden.
Alle vragen over hoe en wat kan je vinden in deregelementen. Vraag het anders eens aan iemand van de manege waar je nu rijd.

gomir

Berichten: 26173
Geregistreerd: 13-09-01
Woonplaats: Omgeving Drachten

Re: SpringWedstrijden

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-07-06 13:07

Ik begrijp het net zo als oosterhoff.

Je kunt best eens informeren bij een springstal of ze hulp nodig hebben en of je daar mee kan lopen. Vaak kunnen ze wel een paar extra handen gebruiken, maar reken er niet op dat je meteen mag rijden.
Wedstrijd rijden zou ik al helemaal niet vanuit gaan, die paarden staan daar tenslotte over het algemeen om uitgebracht te worden door een ervaren ruiter Knipoog

Maar een periode meelopen en je ogen en oren goed openhouden en ervaring opdoen kan nooit kwaad.
Als je echt wedstrijden wil rijden kun je beter op zoek gaan naar een paard dat je voor iemand mag rijden(al is dat ook niet makkelijk ).

Joltsje

Berichten: 9688
Geregistreerd: 10-03-06
Woonplaats: in mijn huis

Re: SpringWedstrijden

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-07-06 12:55

zoals al een paar keer is genoemd, je kan vragen of je mee kan lopen op een springstal. als je je dan super inzet etc. dan doe je heel veel ervaring op. rijden zal er wel niet zomaar inzitten. die paarden staan er idd vaak om door degene die ervoor gevraagd is gereden te worden,

maar wie weet na een lange tijd te helpen dat er in de kenniskring van de springstal bijvoorbeeld een paard komt om te rijden dan kan hij je wel aanbevelen. dan kom je veel sneller aan een paard om te rijden