ik lease en tuiger sAmen mert nog een ander meisje
zij doet hem 3 dagen in de week en ik 4 dagen in de week.
de eigenaar van het paard vind dat die dagelijks goed beweging moet hebben. maar nou zie iemand bij mij op stal dat ik veelste veel met hem doet. maar zo is hij getraint dus ik vind het wel mee vallen.
het gaat om een tuiger van 19 jaar ( hij is erg fit ).
zo ziet zijn week eruit.
maandag - half uurtje oefenen daarna halfuurtje les( alleen staappen en draven)
dinsdag - een lekkerre buiten rit met een flinke galop. (dik een uur)
woensdag - lekker buiten in en uit stappen en oefenen van de les.(45 min)
donderdag - lekker buiten stappen.
vrijdag - samen met een vriendin een buitenrit of lekker springen. (1.5 uur)
zaterdag - (soms voor de kar) of gewoon lekker stapen en af een toe een drafje.
zondag - lekker stapen en af en toe een drafje
ook hij krijgt zeker 1 keer per week rust. omdat die andere verzorgster eerst haar agilespees had gescheurt dus niet alle 3 de dagen kan rijden. en zeker niet intenief.
gijco krijgt 3 kilo biks en 1 kilo meusli. (hij staat nu op de wei dus hij krijgt weel iets minder nu). hij is ze hele leven al zo gereden. en hij heeft ook plezier in het rijden want altijd oortjes naar voren en voorwaarts. en als die geen zin heb dan merk je het al bij het opzadelen.
en nog iets als je hem een dag helemaal stilzet is die de volgende dag heel erg actief. (eigenlijk te actief')wat vinden julie van dit schema. doe ik echt te veel met hem. herinering ij is weinig tot zelden bezweet als ik terug kom.
en hij is echt heel achtief.
ben beniuwt wat jullie vinden. en eerlijk zeggen he.?
kus kim
heb niet altijd zoveel tijd natuurlijk maar dit is een richtschame het is natuurlijk niet elke week precies zo
vera
maar toch de sfeer die lijdt eronder.