ik ben heel erg benieud of iemand iets van het verleden van mijn pony's weet?
Duncan
Duncan heb ik uit Giethoorn bij een handelaar vandaan die vooral friese paarden en shetlanders had.
zijn moeder was een welsh en ze hebben zijn moeder drachtig gekocht, de vader is onbekend... ik heb Duncan 16 maart 2006 gekocht bij die mensen. hij is nu tussen de 9 maanden en 1 jaartje jong
Gigolo
Gigolo heb ik van de utrechtse paardenmarkt vandaan in december 2005. hij zou van een kinderboerderij vandaan komen maar dat weten we natuurlijk niet zeker. hij was op die dag de enige shetlander hengst er stond alleen nog een kleine mini merrie op de markt. ook zou Gigo uit de provincie overijssel moeten komen, maar dat is ook niet zeker.
ouders zijn voor mij niet bekend... de man van wie wij hem hebben zei dat Gigo al twee jaar was toen we hem kochten maar wij zagen dat hij veel jonger was! hij is later door de dierenarts op 10 maanden geschat dus hij is nu ongeveer 1 jaar en 3 maanden.
wie o wie kan mij helpen om de vader's (en de moeder van Gigolo) te vinden?? en misschien meer leuke info (of geen leuke info kan natuurlijk ook, ken het verleden van mijn schatjes niet

groetjes van mij en de dierenbende!