Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola


Tenminste, vergeleken met de Roeckl. Die hebben zo'n handsluiting en vind ik veel steviger. Bij de HH (ik heb dat oude model) is dat klittebandje al voor de tigste keer losgescheurd . figora schreef:Hoi, ik had me even vergist in het model. De zwarte van HH die wij nog hebben liggen zijn met groot klitteband. De witte zijn nog wel van het oude model. Die hebben we nog in de maat S.
Ik heb een vergelijkbaar alternatief. Namelijk de Like-a-Glove domy suede handschoen, zelfde materiaal en model als de oude HH.
Een foto:
WIj verkopen ze voor 9,95 euro en hebben de S nog in: Sauge, donkergrijs en mais.
Arienette schreef:Ik begin nu toch ernstig door mn zwarte heen te scheuren en als het niet meer gaat zal ikd ie van pourcheval proberen.. ik weet geen andere optie en hoop maar dat ik ze fijn vind. Zijn die maten vergelijkbaar met HH?