Ik moest een proefje rijden(M2) en 2 x springen in de B.
Ik moest om 11 uur mn proefje rijden,maar het was ingelopen en ik was te laat,dus dat was haasten!
Het ging voor mijn gevoel wel redelijk,je hebt echt heel weinig tijd om een travers in te zetten.omdat het zo'n klein stukje hoeft,dus dat ging niet echt,en mn keert wendingen zijn nog niet zo als het hoort

Maar ik was tweede met 163 punten,dus het viel mee.
Toen snel omzadelen voor het springen, het eerste parcours ging wel goed, en foutloos dus mocht ik barrage en die was ook weer foutloos,daar werd ik tweede (op stijl,ze gaat nog een beetje te hard)
Tweede parcours,weer foutloos en foutloos in de barrage! dus ik was eerste,omdat er geen andere foutloos waren,de jury zei dat ik veeeel te hard ging(de rem is af en toe een beetje zoek


En toen het allerleukste, de ereronde

mevrouw vond het prachtig ,ze ging nog harder dan in het parcours

Nou,5 winstpunten gehaald vandaag!En wp-en in het springen dus ik mag gaan crossen,daar heb ik echt zin in! Wie gaat er ook naar het Dijkgatsbos?
O,ja ik heb nu 6 wp-en in de M2 (sparen voor een hoedje!)
maar ik weet niet of ik met stang en trens wil gaan rijden,omdat ze het op een trens ook gewoon goed doet,wat raden jullie me aan?