Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola
? Horsedances schreef:Het was vandaag een super dag. De Nederlanders staken er met kop en schouders bovenuit. Vrijwel iedereen reed een goede of superproef.
Het leukste was dat zowel bij de junioren als young-riders de beste combinaties "echte" muziek gebruikte, dus niet dat synthesizer gekweel. Angela en Mix reden als een scheermes, elke beweging paste, en de combinatie had een perfecte uitstraling. Daarnaast had iedereen het na afloop het over "die merrie van Diederik" , wat een bewegingswonder. Top. Lotje heb ik zelf niet zien rijden, maar volgens iedereen was ze absoluut verdiend winnaar.
yokie schreef:Je kan de titels van jouw topics beter veranderen in ‘Verkapte reclame voor mezelf en kruistocht tegen concullega’s. Oh nee wacht: uitslagen’.
) echt een mooie kur is dat..
... Anoukie schreef:Reed Lotje niet op Boney M? Goh, daar is vorig jaar nog iemand Nederlands kampioen mee geworden...

. Citaat:Joh, laten we die discussie nu alsjeblieft niet wéér opnieuw beginnen...
En eerlijk gezegd heb ik daar geen zin meer in (dit is nl. al de -tigste keer).
.Lielle schreef:volgens mij gaat dit topic over de wedstrijd in Roosendaal en over de waarde van synthesizer muziek.

Lielle schreef:volgens mij gaat dit topic over de wedstrijd in Roosendaal en NIET over de waarde van synthesizer muziek.
Tyrza schreef:Hoe was overigens de stap van de merrie van Diederik? In Deurne was het nogal een hittepetit.