Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja
vivian001 schreef:hey gefeliciteerd *o/*
Mooi dat het zo goed gaat en dat binnenrijden gaat ook helemaal goed komen zo te lezen. Succes verder......
Alanta schreef:Dank je wel dames!! Nee heb in december niets op de agenda, alleen een paar keer jureren. 8 januari gaan we naar Zeyen, als het weer het tenminste toelaat, als het aldoor zo nat is kan ik niet veel trainen, nou ja we zien wel. Hebben jullie niet in Vries gereden?
komma schreef:Super gedaan hoor Atlanta!! Moet je toevallig ook weer jureren in de plaats waar je mij vorig jaar met de Gri in de ring had tijdens onze eerste wedstrijd??
Alanta schreef:vivian001 schreef:hey gefeliciteerd *o/*
Mooi dat het zo goed gaat en dat binnenrijden gaat ook helemaal goed komen zo te lezen. Succes verder......
Hoi Viv, ja ben echt blij !! Heb je al een ander paard?
komma schreef:Atlanta, je wordt ouder en vergeetachtig.....of komt dat door de roes waarin je verkeerd na het behalen van dit suc6. Het was in: aan het einde van de wereld en dan rechtsaf. Hier in Groningen weet niemand het te vinden behalve ons Beatrix: Warffum 18-12.
0OMeryltjuOo schreef:gefeliciteert!
als ik het niet mis heb, jij hebt je paardje toch in eelde staan?
Veel suc-6 verder!