
Vanmorgen was ik er al om 11 uur, moest om 2 uur starten(thuis) dus k dr beentjes gewassen, ga ik ff naar de kantine zijn dr voetjes weer vies dus weer gewassen, ben dr een half uur van te voren op gegaan, had beter nog wat eerder op kunnen stappen want ze was zooooo fris, echt niet normaal!
Naja ik eerst 10 minuutjes lekker lang en laag over de rug gestapt, daarna aangedraaft en BOEM!! net een raket wat af schoot ze ging rennen en bokken helemaal gek doen dus ik lachen, probeerde nog in te houden maar t was zo grappig haha!
Nou mn eerste proef in, alles ging goed tot de middengalop pfoehh, ze race-te zoooo hard die lange zijde op dat ze oversprong omdat ze de controle over dr zelf verlor! 2e middengalop precies t zelfde haha muts ik moest er om lachen!
2e proef ging gewoon super, wel wat kleine foutjes maar geen echte grove.
Eindstand: 2x eerste met 153 en 159, dus ben nu M2+3
