Lielle schreef:Needje, waarom moet dat? Ik kan het nergens vinden in de reglementen.
Ik niet weet. Ik heb dit van onze vereniging. Die zeggen dat. Dat gaat natuurlijk tot een week van te voren. Niet een dag! Bedoel, als je t weekend ervoor start, en je je laatste punten haalt, weet je dat gelijk. Dan hoef je niet een dag voor de volgende wedstrijd te gaan bellen.
Maar IK vind t ook wel normaal hoor. Je staat ingeschreven, en je mag niet meer in die klasse starten. Dat zou betekenen dat je die wedstrijd moet gaan betalen, terwijl je van de KNHS niet mag starten (omdat je de max. wp hebt).
Maar aan de andere kant vind ik ook, dat als jij al 16 tot 18 wp hebt, je je niet voor 4 wedstrijden in die klasse hoeft in te schrijven. Je weet zelf wel wat je gemiddeld rijdt, toch? Dan kan je ook denken, ik schrijf me nog 2 wedstrijden in en de rest ga ik alvast een klasse hoger inschrijven.