Hier begint de wedstrijdspanning ook wel te stijgen voordat we gaan starten.. Rijden nu ongeveer 4 maanden wedstrijden en San weet precies wat er gaat gebeuren tegenwoordig
Vooral het voorwerk (vlechten, wassen) zeker als dat halverwege de dag moet gebeuren en meneer moet van het land af.. Nu weet ik wel dat heel veel van deze spanning bewust of onbewust bij mij vandaan komt.. Vandaag ook weer..
2 x hangen op stal.. en mesten todat er niets meer in zat..
Op het wedstrijdterrein is hij erg kijkerig en draaierig (thuis ook). En meestal als ik er eenmal opzit is dat wel over.. Vandaag toevallig niet maar dat kwam door het nieuwe terrein wat voor beide onbekend was. Gelukkig staat hij wel rustig alleen op de trailer. En breekt hij niet de boel af als hij even moet wachten.
Ach we blijven doorzetten.. Denk dat het altijd wel zo zal blijven en ik zal er mee om moeten leren gaan.. Leuk he wedstrijden. hihi We doen het voor de lol