Ik ben mijn proeven aan het doorlezen maar begrijp proef 35 M2 onderdeel 5 en 9 niet helemaal. Er staat bij 5: B afwenden X volte 10 meter links E rechterhand. Okay moet ik dan op X gelijk naar links draaien en een volte 10 meter maken? Of moet ik dan bij X een volte 10 meter links richting E maken. Ik ben even door de war... Help!
Je went bij B af en rijdt bij x een volte 10 meter links, dus een volte richting de A om het maar zo te zeggen dan kom je weer uit bij x stel je hem recht en ga je bij E op de rechterhand
Je begint op x met je volte 10 meter, dus je zit aan de ene kant 5m van E af en aan de andere kant 5m van B. Kom je weer bij X, en heb je dus de volte klaar, rij je een klein stukje rechtuit en wend je bij E op de rechterhand verder
Je wendt bij B af, dan maak je op X een volte 10m naar links, kom je dus weer terug op X , je rijd verder over de B-E lijn richting E en gaat bij E naar rechts.
De manier van Sophie_kurk is het duidelijkste uitgelegd en de juiste. Ik heb die proef al een paar keer gereden en het klopt dat de volte richting de D of G moet. Als je twijfelt kun je altijd even kijken naar combi's die voor je rijden.