S`ochtends hadden we eerst estevette moesten we met een groepje zonder paard een parcour afleggen en je moest verkleed gaan..
we gingen als Braziliaanse mensen
*Foto`s volgen nog wel denk ik*dus ik met me groep hadden de snelste tijd
en werden eerste maar we waren ook nog eens als best verkleed maar aangezien we niet twee keer eerste mochten zijn ging de prijs na een andere groep!S`middags hadden we spel moesten we te paard doen..
we moesten met èèn hand een lepel vasthouden daarin lag een ei en moesten we zo snel mogelijk in een band leggen die verderop stond en terug moesten we door slalommen daarmee werd ik tweede
en ik zat op een pony die normaal bokt en gek doet en dit keer bij mij en mijn vriendinnen niet
ben so trots op de dikke *bijnaam*S`avonds hadden we springen..
ik srpong met me pony 80/90 maar ze hadden het geloof ik op een meter gezet
Maaarja maak niet uit wij gingen het gewoon springen en ik was foutloos
toen gingen de mensen die keken ook nog eens klappen en schrok me pony en die ging die kant op die ik niet wou *bleef zitten* daardoor kreeg ik een klap en geen lucht meer *Gelukkig was ik net de finish voorbij* maarja ondanks dat waren we vierde
en ging ik met drie bekers na huis
Sorry voor het lange verhaal maare was zooooo blij! en moest het ff kwijt
(geintje