Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja
liberty schreef:ja, mits paard en ruiter L geklasseerd zijn, moeten dus een winstpunt hebben.
patries_kjp schreef:moeten, zover ik weet
Lielle schreef:Dus als ik dit goed lees zou een ruiter die 2x Z2+1 is geweest , zou een paard van 5 die nog nooit iets gelopen heeft gelijk in de Z2 mogen starten. Of m2 oid?- is een ruiter 2 * Z1 geweest, dan moet deze minimaal L1 starten en deze mag starten in de L2 t/m Z1
- is een ruiter 2 * Z2 geweest, dan moet deze minimaal L1 starten en
Remember schreef:Is er niet ook zo'n regel dat als je het paard in een klasse start maar géén winst hebt, het paard wél geklasseerd is in die klasse eronder?
Dus als jij dat paard L2 zou starten, ongeacht of je winst rijdt of niet, mag je vriendin dat paard L1 starten (als ik die regel goed heb uiteraard)
Chrystal-gek schreef:Sammie, vergeet niet de leeftijd van het paard, voor een bepaalde klasse moet een paard een bepaalde leeftijd hebben.
impi schreef:tuurlijk mag een paard van 5 al z1 starten of het zo slim is weet ik niet maar waarom zou hij geen z mogen starte?
Chrystal-gek schreef:Remember schreef:Is er niet ook zo'n regel dat als je het paard in een klasse start maar géén winst hebt, het paard wél geklasseerd is in die klasse eronder?
Dus als jij dat paard L2 zou starten, ongeacht of je winst rijdt of niet, mag je vriendin dat paard L1 starten (als ik die regel goed heb uiteraard)
Maar dat lijkt me toch logisch?
Want als zij en het paard L2 zouden zijn (wel of niet geklasseerd, al is het alleen startgerechtigd), dan houdt het dus in dat ze genoeg winstpunten in de L1 hebben om over te gaan in de L2, oftewel geklasseerd.
En als de nieuwe ruiter dan ook L1 geklasseerd is (of L2 startgerechtigd zonder winstpunten), dan is L1 de hoogst geklasseerde klasse samen.
En dan moeten ze dus L1 starten.
Of begrijp ik je verkeerd?
Citaat:Ik denk dat je het verkeerd begrijpt want ik denk dat zij bedoelt dat iemand hem gelijk in de l2 start zonder het paard eerst in de b of l1 te starten.
Remember schreef:Citaat:Ik denk dat je het verkeerd begrijpt want ik denk dat zij bedoelt dat iemand hem gelijk in de l2 start zonder het paard eerst in de b of l1 te starten.
Ja, inderdaad, zo bedoel ik het.