Dan zal ik maar beginnen uit te leggen waarom ik daar heen mocht.
Ik zit namelijk op een sportschool een LOOT-school om precies te zijn, dat houdt in dat als je veel traint en wedstrijden hebt, op hoog niveau, je vrijstelling krijgt voor vakken als gym, ckv enz. Zodat je in die tijd je huiswerk kunt maken, en na school meer tijd hebt om te trainen.
Nu heb ik ook zo'n LOOT-status aangevraagd omdat mijn paard net 5 jaar is en ik toch wel wil proberen om wat hoger op te komen. We hebben uitgelegd dat je dan toch echt wel tijd nodig hebt om te trainen, en het was goedgekeurd.
Precies 2 dagen erna mochten 30 leerlingen van onze school naar de huldiging van de sporters in Den Haag. En ik mocht mee!

Echt zo gaaf!
Om half 11 gingen we met een bus naar Den Haag, daar kregen we in de mac donalds een bandje om, en een oranje jas. Als je dat bandje liet zien werd je overal doorgelaten.
Toen de sporters naar binnen gingen(waar ze gehuldigd werden), mochten wij langs de kant staan ook toen ze terug kwamen..
Toen ze na de rijtoer naar het stadhuis liepen, mochten alleen wij binnen de hekken, andere toeschouwers moestener buiten blijven, echt zo cool!

Ik heb natuurlijk ook wat handtekeningen verzameld, ze staan op mijn jas.
Van: Anky van Grunsven, Pieter van de Hoogeband, Teake Teakema, Lieve en Maartje van het vrouwen hockeyteam, Mia Audina, Theo Bos, Mark Huizinga en Dennis van de Geest.
Het was echt harstikke leuk! Een beetje een laat verslagje maar toch.
