Moderators: Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola, Essie73
. Ik heb mezelf toen gewoon voorgenomen om er maar het beste van te maken en al te blij te zijn als ie braaf zijn rondje liep en niet als een achterlijke door de bak ging sjezen. En dat deed ie ook niet
.
LuvdaTossa schreef:Wat ik ga doen (ook nog geen ervaring met dat paard) is naar een streek wedstrijd gaan. Netjes in de kledij en na de laatste combinatie de ring in wippen! Dan vraagt de voorlezer of de jury even wil blijven zitten en legt het uit hoe en wat! En als de jury wil mee werken, krijg ik de cijfers en tips wat nog beter moet enz! Geen probleen!
Margreet"]
[quote="LuvdaTossa schreef:Wat ik ga doen (ook nog geen ervaring met dat paard) is naar een streek wedstrijd gaan. Netjes in de kledij en na de laatste combinatie de ring in wippen! Dan vraagt de voorlezer of de jury even wil blijven zitten en legt het uit hoe en wat! En als de jury wil mee werken, krijg ik de cijfers en tips wat nog beter moet enz! Geen probleen!
Dan kan ik gewoon alle streekwedstrijden rijden
En daarna moest ik nog de ring in.