Moderators: Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola, Essie73
Blussem schreef:Op eigen terein mag je zelf weten.
Blussem schreef:Op eigen terein mag je zelf weten.
Maar zal gerust op parkeerplaats neerzetten. Buren hier hebben al 3 jaar lang een aanhanger staan op algemene parkeerplaats.
Hutcherson schreef:de buren krijgen er niet minder uitzicht door. we kijken met ons keukenraam uit op een grote hoge heg van de overburen. dus ze verliezen verder geen zicht.
Nu staat de motor van mijn partner gewoon op ons terrein geparkeerd maar die wordt verkocht deze zomer.
ik ga de APV kijken.
EDIT:
Parkeren anders dan op de rijbaan
1.
Het is verboden een voertuig te parkeren op een door het college aangewezen, niet tot de rijbaan behorend weggedeelte.
..... juist. en ik kan niet vinden wat dat door het collega aangewezen, niet tot de rijbaan behorend weggedeelte dan is.
Citaat:1. Het is verboden een voertuig dat voor recreatie of anderszins voor andere dan verkeersdoeleinden
wordt gebruikt:
a. langer dan op drie achtereenvolgende dagen te plaatsen of te hebben op weg,
b. op een plaats te parkeren, op zodanig wijze dat dit schadelijk is voor het uiterlijk aanzien van de
gemeente.
Lios schreef:Nee, dat mag niet. Volgens de APV van Brummen:Citaat:1. Het is verboden een voertuig dat voor recreatie of anderszins voor andere dan verkeersdoeleinden
wordt gebruikt:
a. langer dan op drie achtereenvolgende dagen te plaatsen of te hebben op weg,
b. op een plaats te parkeren, op zodanig wijze dat dit schadelijk is voor het uiterlijk aanzien van de
gemeente.
En wat de gemeente schadelijk vind, is totaal arbitrair en afhankelijk van of er geklaagd wordt en welke ambtenaar je treft. In de praktijk is het dus vaak niet zo'n probleem, tot iemand klaagt. Wij hebben zelf een trailer met boot een aantal maanden in de voortuin gehad, en dat was in een rijtjeshuis (wel koop), vol in het zicht vanaf de weg en tegen de stoep aan, maar geen enkel probleem, omdat alle buren wisten waarom en dat het tijdelijk was. Misschien dus even aangeven bij de buren die het kunnen zien en dan gewoon doen. Je krijgt sowieso eerst een waarschuwing en niet direct een boete, dus dan kan je hem alsnog weghalen.