Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
blue_sky schreef:Misschien moet je ook eens over je rijden nadenken. Wat doe je in de mond van je paard als je blaren op je Haden krijgt? Problemen in de aanleuning kan je niet oplossen met je handen helaas.
Marjo schreef:Ik heb hele fijne handschoenen van Roeckl. Gaan lang mee en zitten superfijn![]()
https://www.ej.nl/ruiter/kleding-access ... orId=10051
Ja, ze zijn prijzig. Maar ze zijn het waard. En als je ze koopt met korting prima te betalen. Maar ik ga nooit meer voor iets anders
Spikeandjax schreef:hoi iedereen,
omdat ik steeds vaker op lastige en trekkende pony's moet rijden krijg ik af en toe hele irritante snijdende blaren en wondjes, omdat ik dit zat begin te worden ben ik op zoek naar goede handschoentjes. als het kan rond de 20 euro, weet alleen niet welke maat ik precies moet hebben maar daar kijk ik in de winkel naar. heeft iemand ervaring met goede handschoentjes die bij de ringvinger wat dikker/ steviger zijn? en hoelang gaan ze bij jullie ongeveer of tot nu toe mee?
Ik doe met dagelijks rijden bijna een half jaar met een paar.