Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Taucha schreef:Lastig, misschien helpt het als je pony hardop gaat uitleggen wat je gaat doen en tijdens het verplaatsen ook nog het een en ander vertelt wat je daarna van plan bent te doen. Misschien dat dat jezelf wat kracht geeft en afleidt van hetgeen waar jij onzeker van wordt.
djuulsie schreef:En als jij haar van A naar B brengt als er iemand bij is?
RianneH schreef:Goede tip van Taucha, maar probeer niet te veel uitleggend te worden, maar meer 'Nu gaan we naar stal, hup' ' Hoooo, langzaam'.
Maar ik denk eigenlijk dat je het meeste gaat hebben aan een paar lessen grondwerk, zodat je leert hoe je grenzen aan te geven en iets meer zekerheid uit te stralen. Niet alleen nuttig maar ook leuk om te doen!
Sammie0102 schreef:djuulsie schreef:En als jij haar van A naar B brengt als er iemand bij is?
Dan heb ik het minder maar vind ik het nog steeds spannend. Dan kan ik nog denken hmmm wat als... te stom voor woorden. Want ik doe van alles met dr. Ik ben dus ook niet bang van haar zelf.
Maar omdat ik natuurlijk dat gevoel heb. Reflecteer ik dat naar haar en dat voelt ze natuurlijk goed aan.
bigone schreef:Gewoon doen wat je moet doen, het is een pony, geen 1,75 grote wilde hengst. Dat dier voelt je precies aan en krijgt geen steun van je, ze moet zich veilig voelen. Pony is geen groen blad maar jij ook niet dus hup, zorg dat je gewoon gaat genieten ipv jezelf zenuwachtig te maken.
Sammie0102 schreef:Ik merk ook echt dat het een probleem is als ik het alleen moet doen.
Want dan wordt ik mega onzeker.
En voel me echt uit mn comfort zone.
Ik heb vroeger altijd alles gedaan met pony’s en paarden. Dus het is geen onbekend terrein.
Iemand tips hoe ik dit het beste aan kan pakken?
Ik weet dat ik er doorheen moet. Als ik er heen ga dan denk ik hup hup. En dan loop ik met dr en dan zakt de moed me in de schoenen.
Zo stom van me zelf!
: "Gosh, tja, waar zit t m het verschil nou in...?"Pandora2 schreef:Met welk doel is die pony gekocht ?
En heb je 'm een paar keer gereden bij de vorige eigenaar alvorens te kopen ?
Pandora2 schreef:Ik veronderstel dat de pony gewoon braaf is dan in de omgang als hij voor kinderen moet dienen.
Denk dat je gewoon stug moet doorgaan met wat je nu doet en vooral niet teveel gaan nadenken.
Of anders de pony volledig aan je dochters overlaten![]()
Niemand kan de angst voor je wegnemen namelijk.