We zijn alweer op het punt gekomen dat we moeten gaan boeken voor de zomervakantie.
Voorafgaande jaren ging ik altijd minimaal 1 week op ponykamp/ ponykampen begeleiden. Nu wilde ik dit jaar weer op een soort ponykamp, maar ik zit nu bij de meeste kampen precies op de maximale leeftijd. Ik merkte vorige jaren al dat ik meestal wel (een van) de oudste was. En dat veel activiteiten niet meer leuk voor mij waren. Dus dacht ik aan een... trainingskamp!
Ik kwam uit bij de weken van PMO. Maar vond hier toch ook nog wel wat workshops in zitten (en dat terwijl ik echt ga voor de lessen en niet voor bijvoorbeeld bitfitting).
Nu weet ik dat de meeste ponykampen de groepen op niveau indelen en ik dus ook goede les krijg, maar veel ponykampen doen ook veel andere activiteiten buiten het rijden om.
Dus ik zoek eigenlijk een ''kamp'' waar je vooral les krijgt (springen is voor een keertje leuk maar wil vooral ook dressuur verbeteren). Ik heb dus geen paard/pony die mee kan en zal dus wel graag een paard van daar willen gebruiken. (het liefste dan ook wel een beetje een goed paard zodat ik er toch wel wat van kan leren, maar dat is logisch. hoeft absoluut geen zz hoor
)Liefst krijg ik ook les in zo klein mogelijke groepjes, dan is er net wat meer tijd voor jou persoonlijk.
Ook wil ik daar natuurlijk het liefst (in de buurt) kunnen overnachten, dus de plaats maakt niet zoveel uit. Zolang ik maar niet alleen in een huisje ergens in de buurt moet zitten zegmaar

Al zeg ik het zelf, ben ik aardig volwassen. Ik vind het dus niet erg om tussen volwassenen te zitten. Ik kom toch niet voor keten tot 's avonds laat
Een klein uitstapje is absoluut niet erg en moet kunnen! maar ik zoek eigenlijk niet iets zoals de meeste kampen; dat je op sommige dagen 1 uurtje rijd en erna de ene dag gaat survivallen en de andere dag gaat zwemmen etc etc.
Het internet is ontzettend groot en er zijn zoveel termen waarop je moet zoeken, dus ik dacht laat ik bokt even om hulp vragen!
Ik ben benieuwd naar alle suggesties