Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Arabiansp schreef:Ze hadden ook de verkeerde foto's in de add gezet. Wij willen de merrie die op papier werd aangeboden nog steeds erg graag omdat er ergens anders niet aan te komen is.

Dan is het ook logisch dat ze je nu niet ineens het andere willen verkopen, maar laten weten dat er een ander papier bij het te koop staande paard hoort. De meeste mensen (fokkers uitgesloten) kopen een paard tenslotte niet om het papier.
) en is achter zijn fout gekomen toen hij de papieren bij elkaar ging zoeken, chip ging aflezen en zag dat er iets mis was. Hoeft geen opzet te zijn.Roadracer schreef:Waarschijnlijk heeft de verkoper de paspoorten verwisseld (of had hij het in ieder geval niet allemaal scherp meer) en is achter zijn fout gekomen toen hij de papieren bij elkaar ging zoeken, chip ging aflezen en zag dat er iets mis was. Hoeft geen opzet te zijn.
[Bij]Feit is dat hij op zich kennelijk geen bezwaar had tegen verkoop van een dier met die papieren (aangezien de gewenste papieren in de advertentie stonden).[/b] Zou het gesprek aangaan en vragen of er toch mogelijkheden zijn om die andere merrie te kopen. Nee heb je, ja kun je krijgen.