Alle tips zijn welkom
. Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
. Wijsje schreef:Vaak mag je de ring al in als de vorige nog aan het springen is, dan heb je even tijd om langs dingen te rijden waarvan je verwacht dat je paard die eng vindt. Natuurlijk mag je de andere deelnemer daarbij niet hinderen.
Irkoontje schreef:Wijsje schreef:Vaak mag je de ring al in als de vorige nog aan het springen is, dan heb je even tijd om langs dingen te rijden waarvan je verwacht dat je paard die eng vindt. Natuurlijk mag je de andere deelnemer daarbij niet hinderen.
Pas wel op dat je daarbij niet echt de hindernis 'showt' want naar mijn idee mag dat niet, tenzij dat ineens is veranderd.
Wijsje schreef:Irkoontje schreef:
Pas wel op dat je daarbij niet echt de hindernis 'showt' want naar mijn idee mag dat niet, tenzij dat ineens is veranderd.
Heb het nog nooit in de reglementen zien staan in ieder geval. Bij de waterbak laten kijken (niet in de B) of even langs "enge" hekjes of vlaggen of juryhok doen de meesten toch wel, nog nooit iets van gezegd.