Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Zie hier een tabel met soortelijk gewicht van aluminium en verschillende houtsoorten: http://www.verdec.com/vu/evolutie/opdra ... ologie.htm dushishoeve schreef:Wij hebben een ifor Williams en willen nooit meer anders. Mega stevige trailer. Voor en achterlader en heel stabiel. Niet kapot te krijgen. Je hebt ze overigens ook in 1 paards uitvoering.
Shanel schreef:dushishoeve schreef:Wij hebben een ifor Williams en willen nooit meer anders. Mega stevige trailer. Voor en achterlader en heel stabiel. Niet kapot te krijgen. Je hebt ze overigens ook in 1 paards uitvoering.
Idd! Ik heb de 1,5 paardstrailer en ben er echt super blij mee. Trailer ligt veel stabieler achter de auto dan de trailers die we tot nu toe hebben gehuurd. Ik zou de trailer aan iedereen aanraden.
Gewicht is inderdaad wel een dingetje, leeg is 'ie 767 kg. Tmm is 1600kg maar kan natuurlijk teruggekeurd worden. Wij hebben de auto erop uitgezocht maar niet iedere auto maar zoveel trekken natuurlijk![]()
De trailer is makkelijk schoon te houden. Nadelen van aluminium heb ik nog niet kunnen vinden.
Myrth97 schreef:Laatst had ik een hele lichte trailer gehuurd, zo een wil ik wel kopen! Ik weet niet wat het materiaal was, maar het was zeker geen hout. Wat een fijn ding!
Ik hoor steeds vaker dat aluminium handiger is, omdat hout kan gaan rotten en de bodemplaat vaak van binnen al goed verrot is bij tweedehands trailers
KimD schreef:Over de trailer kan ik geen zinnig woord zeggen, wel over je rijbewijs. Auto, trailer en pony ga je bijna niet redden met alleen B.
Ik raad je aan om E te halen, het is veiliger en je mag meer rijden.