Moderators: Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola, Essie73

Roodvos schreef:En hoe is de technische staat van de rest van de trailer? Banden, remmen, remkabels, verlichting?
Er vanuit gaande dat je 2500 euro hebt liggen voor herstel + 1000 euro inruil = 3500 euro. Daar kun je ook een andere nette gebruikte voor kopen.
Bijvoorbeeld: http://www.fripaan.nl/gebruikte/paardentrailers.html
Ik wist het wel. Ik ging een nette gebruikte halen.
Karreman schreef:Als je hem goed op (laat) knappen weet je zeker dat ie weer goed is.Als dit geen optie is zou ik voor een andere ( gebruikt of nieuw) gaan. Denk dan eens aan Aluminium, of polyester, want koop je een gebruikte met houten opbouw dan heb je kans dat je na een aantal jaren weer voor hetzelfde feit komt te staan.En ik begin steeds meer afkeer van hout te krijgen want het is net of word het "trailerhout" elk jaar slechter van kwaliteit.
Elegance schreef:Als de trailer pas na 12 jaar rot is mag je niet eens klagen! Ik kom regelmatig trailers tegen die amper 4 jaar oud zijn en al zachte plekken in het hout hebben. Uiteraard hoor je wat meer negatieve berichten over Hotra maar dat komt uiteraard ook omdat dit een veel verkocht merk was.
inkepink schreef:Elegance schreef:Als de trailer pas na 12 jaar rot is mag je niet eens klagen! Ik kom regelmatig trailers tegen die amper 4 jaar oud zijn en al zachte plekken in het hout hebben. Uiteraard hoor je wat meer negatieve berichten over Hotra maar dat komt uiteraard ook omdat dit een veel verkocht merk was.
Helaas is dit al de tweede bodem van deze trailer, toen ik deze kocht was de bodem pas vervangen bij hotra zelf dus eigenlijk is de trailer kwa kenteken 12 jaar maar deze bodem pas 4 jaar. Je gaat er immers van uit dat als het bij de producent zelf gedaan wordt dat het goed zit niet waar?
JohanE schreef:ik reviseer regelmatig zelf en dan 100%
geloof me 2500 is goedkoop...
belangrijkste van alles....is het frame ok, de assen recht, de rubbers vd torsieas nog voldoende?
12 jaar....dus beperkte verlichting en 7 polige stekker
als de basis okay is en je wil een mooie klus in de vakantie....doen!
een gebruikte van 3500 is vragen om gebruikte ellende of "flinterdunne kwaliteit"
2 paards....volledig nieuw betonplex....volledig nieuw electra....alle bouten en moeren etc
reken Eur 2500 materiaal en ca 2 weken werk thuis, afhankelijk van je gereedschappen en handigheid
maar dan heb je een kwaliteit trailer staan van zeg ruim dubbele waarde in vergelijk met hedendaagse aanbod
GOED reviseren gaat je 10 jaar plezier geven van je houten 2 paards

inkepink schreef:de kogel is door de kerk; manlief gaat het zelf doen. Allereerst de bodem vervangen door hardhout met een rubberen mat en dan kijken hoe de wanden er aan toe zijn.
We hebben afgelopen week enkele 2ehands trailers bekeken en eigenlijk waren deze allen of nog slechter dan de onze of ook toe aan binnen afzienbare tijd een nieuwe bodem. Manlief is van mening dat als hij het zelf doet hij goed weet wat de kwaliteit wordt en we dan nog weer jaren plezier kunnen hebben van de trailer en kunnen doorsparen voor ooit een spiksplinternieuwe alutrailer