Moderators: Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola, Essie73
muzzy17 schreef:Ik zou dit niet willen gebruiken. Niet alleen dazen plakken eraan vast maar ook kleine vogeltjes Ed. kunnen eraan blijven plakken.
Azmay schreef:muzzy17 schreef:Ik zou dit niet willen gebruiken. Niet alleen dazen plakken eraan vast maar ook kleine vogeltjes Ed. kunnen eraan blijven plakken.
Nee dat was met de muizen/rattenlijm die veel mensen gebruikte omdat het goedkoper is![]()
De dazenlijm op zich is zwak genoeg zodat vogels wel los komen, vlinders en dergelijke zullen het alleen niet overleven helaas.
Rizette schreef:Ik heb atlijd dazen gevangen met de goede lijm waar echt geen vogels of vlinders aan bleven plakken. Puur vliegen en dazen. Maar vorig jaar kreeg ik van het bedrijf uit Manderveen ineens een hele andere lijm geleverd dan de lijm die ze altijd hadden. Die beviel erg goed maar was in die periode nergens meer verkrijgbaar dus hebben ze ongevraagd andere lijm geleverd. Dat is de sticky trap die nu steeds verkocht word. Deze lijn is dunner, vangt veel minder en is veel sneller weggeregend , het bedrijf zelf ontkent dit maar ik heb tegelijkertijd mijn vorige lijm en de sticky trap gebruikt en weet heel goed dat het nieuwe spul veel slechter is. Overigens werd er toen niet gezegd dat er een andere lijm geleverd werd. Daar kwam is pas achter toen ik de bus open gemaakt had. Dus mijn pot gaat heel lang mee want ik kan er weinig mee. Ik zou heel graag weten of iemand die originele dazenlijm van tanglefoot nog te koop had, ik wil het graat overnemen. Deze lijm is slecht.