Ieder paard is idd anders, de één is makkelijk en de ander is moeilijker.
Maar zo'n gedrag is altijd te verhelpen, en is eigenlijk te wijten aan een verkeerde belering door de mens.
Het is niet de fout van de vorige smid, ook niet van iemand anders, er is gewoon nooit in het leven van dit paard een goede vorm van training op dit onderdeel geweest.
Ik vind het totaal verkeerd om zoals jij het nu hier voorstelt, je paard volgende keer te gaan sederen om makkelijker het werk te kunnen uitvoeren, dit is echt een verkeerd idéé.
Zet je paard in een soort training, die dan echt gericht is op dit onderdeel, en je zal merken dat je paard er nadien dan eigenlijk heel zijn leven mee geholpen is, en de smid of iemand anders geen problemen meer zal hebben.
Is dit een langdurige training ?????
Ik ben ervan overtuigd dat dit in vrij korte tijd moet kunnen lukken, ik zeg dan ook maximaal een maand training. Maar al bij de eerste trainingen zou je toch al een duidelijke verbetering moeten kunnen zien.
Je mag me contacteren.
Annelien92 schreef:Ik ben er inderdaad achter gekomen dat er bij de vorige smid ook problemen zijn geweest, en daar niet altijd vriendelijk op is gereageerd. Helaas wist ik dit dus niet. Ik denk ook dat het probleem daar grotendeels is ontstaan. Ik ken zijn fokker ool goed. Daar zijn nooit problemen geweest.
Mijn paard is met iedereen vrienden, mannen of vrouwen. Maakt niet uit.
ik heb nu met de smid afgesproken dat we hem voor de volgende keer wat sederen door de dierenarts, maar ik wil natuurlijk een blijvende oplossing