Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
lianne304 schreef:Als bij rijders op niet eigen paard rijden dan is het paaard niet altijd onder de wa verzekering van de eigenaar verzekerd.
ZIt nu in het zelfde schuitje.
De eigenaar zou naar zijn verzekeraar moeten gaan het na te vragen of het in zijn wa zit, is dit het geval dan kun je rijden.
Is dit niet het geval dan zou of hij zou bij zijn eigen verzekring iets af kunnen sluiten anders zou je mischien bij hyppo paarden verzekering kunnen kijken of de eigenaar van het paard dat eil afsluiten dit kost 30, 00 euro per jaar.
Verders ben jij zelf verzekerd voor wat er met jou gebeurt.
Nartuurlijk zouden jij en de eigenaar langs jullie eigen verzekering langs moeten gaan om over 100% zeler van te zijn.
Je zou trouwens eerst moeten proberen het zoek machine te gebruiken er staan 100 forums waar alles in zal staan