Moderators: Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola, Essie73
Peerke_ schreef:Les Chevaux in Buinen!
Erg uitdagende ritten, leeftijd is vanaf 14, maar als je even belt en je voldoende ervaring hebt wordt er wel vaker een uitzondering gemaakt.
http://www.leschevaux.nl/ponykampen/jeugdtrektocht
__robin schreef:Mijn vriendin heeft zojuist bericht gekregen dat ze mee mag! Ik heb gister ook mijn inschrijving verstuurd!!
Hebben ze leuke paarden? En wat voor ritten etc? Het lijkt ons namelijk super leuk!
Het is veel stappen, dat hoort nou eenmaal bij een trektocht, maar toch ook wel regelmatig galop. En galop is bij hun nog best wel pittig hard
Niet voluit, maar wel een lekker stevig tempo. Eigenaresse is Nederlands, haar man (die de ritten begeleid) komt uit Wallonnië (sprak niet tot nauwelijks Vlaams) maar is echt een geweldige kerel waar je mee kan lachen. En zelfs zonder Nederlands te spreken kon je nog verrassend goed overleggen met hem, hij begrijpt een hoop wel en gebaren doen ook veel.