Net als alle landen in Zuid-Amerika/Latijns-Amerika heeft ook Colombia een nationale vogel, de Andes-Condor, en een nationale boom, de waspalm.
Deze komen voornamelijk voor in het Nationale Park Valle Cocora, en we namen dan ook de kans om dit park per paard te verkennen.


Al aan het begin van de rit kwamen we deze stier tegen, die vast lag in een greppel tussen 2 heuveltjes. Ogen van de stier waren al rooddoorlopen, het zag er niet best uit. Was ook een flinke knaap.
De gids is met 1 van onze paarden weer terug gereden om hulp in te schakelen. Toen hij weer terug kwam heeft mijn man met de gids nog een poging gedaan om hem los te krijgen, door te schreeuwen waardoor de stier een laatste adrenaline-kick kreeg, en toch weer overeind kwam.



De waspalmen in de mist








De 3 gaucho's op de foto


En op het laatst gingen toch nog de oren naar voren van mijn paardje.


En de stier? Die troffen we op de terugweg weer zo aan.
