Moderators: Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola, Essie73
luffwinny schreef:We hebben poging gedaan tot praten maar er valt niet met hun te praten. Ze zeiden dat het hun weiland is en daar was alles mee gezegd, er valt met hun niet te praten helaas.
bruintje123 schreef:Op de grens mag alleen met toestemming.
Tegen de grens mag zo
Dit voor hekwerken en schuttingen.
Heggen moeten 50 cm van de grens staan.
Dus ik denk dat ts hier niets tegen kan doen.
Wil je snuffelen tegen gaan zul je er zelf een draadje voor moeten spannen.
KloptHorseTopShop schreef:Als je echt niet wilt dat ze snuffelen, zal je óf moeten gaan overleggen óf jouw draad zelf verder naar binnen verplaatsen.
tamary schreef:HorseTopShop schreef:Als je echt niet wilt dat ze snuffelen, zal je óf moeten gaan overleggen óf jouw draad zelf verder naar binnen verplaatsen.
Hogere afrastering plaatsen (te hoog om hoofd overheen te willen steken) helpt al een stuk en kost je geen gras. Samen met een flinke klap stroom op je draden steken ze ook geen neusjes tussen de draden door.