Moderators: Firelight, Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight
Karin92 schreef:Ik zou even contact opnemen met je rechtsbijstand ofzo.
Die kunnen je vertellen hoe het zit.
Hier op bokt ga je heel veel verschillende antwoorden krijgen.
ingvdh schreef:Kort gezegd, mondeling toezeggen is ook bindend, daar kom je niet zo snel meer onderuit.
Je hebt niet handig gedaan en al helemaal niet netjes afgehandeld.
Waarom heb je niet gelijk na ontvangst contract gezegd dat je er vanaf zag?
Ga met de verkoper om tafel zitten om dit netjes af te handelen, maar ga er niet vanuit dat je er kosteloos vanaf komt, de verkoper heeft immers ook kosten gemaakt doordat jij van de verkoop afziet en nu alsnog een nieuwe koper moet vinden.
xxCYNNxx schreef:Ik neem aan dat je zeker wel onder de mondelinge afspraak uit kunt( al zul je ver moeten gaan om het voor elkaar te krijgen en kostenloos zal het zeker niet zijn), maar netjes gehandeld heb je niet zeg.
Waarom heb je niet gelijk gezegd dat je ondoordacht gehandeld had en je toch afziet van koop? Je bent 20 geen 13. Je hebt gewoon niks van je laten horen, terwijl je wel zo ver bent gegaan tot het overeenkomen van betalen in termijnen aan toe en op laten stellen van contract. Niet zo raar dat verkoopster druk op je zet.
Kan me daarom ook zeker in de schoenen van de verkoopster verplaatsen; ik zou op dezelfde manier gereageerd hebben denk ik.
C_arola schreef:Meerderen hebben al aangegeven dat dit niet netjes is dus dat zal ik laten.
Over de situatie;
De verkoper is wel via email te bereiken? Je kan een email sturen met de vraag om telefonisch contact hierover te hebben omdat dit makkelijker overlegt en daarbij aangeven dat je af ziet van de koop maar je haar een schadevergoeding wilt geven als compensatie.
Mocht ze hiermee akkoord gaan dan kun je samen overleggen wat voor bedrag dit gaat worden.
Beloven schreef:Weet zij dat? Anders bluffen dat je 17 bent, kan ze ook niks meer..
Mondelinge overeenkomst is besproken, maar was ook besproken welk bedrag je per maand ging betalen? Zo nee, dan kan je toch zeggen dat het bedrag te hoog is en hiermee de koop ontbinden.. ?
Snooki schreef:Hoe stelt de verkoper het voor om het af te handelen zonder dat je het veulen nog overneemt?
Ik bedoel, wilt ze een geldbedrag van je?
lizy29 schreef:Ergens kan ik me best voorstellen dat de verkoper het liever schriftelijk afhandelt. Ja telefonisch is misschien sneller en handiger maar schriftelijk heeft ze wel iets om op terug te vallen. Je hebt in het verleden immers niet echt bewezen een 'betrouwbare' handelspartner te zijn.