Moderators: Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola, Essie73
nanoukkie schreef:nou in ieder geval zeer vroeg in de ochtend opstaan..
heb je eigen paard en trailer neem ik aan?
nou voordat jouw categorie begint is het verkennen vh parcours. idereen is dan toegelaten, zonder paard uiteraard. even goed passen tellen, kijken hoe je het gaat rijden etc,.
en dan 15 minuutjes later ofzo begint de eerste combinatie.
Urielle schreef:Je wordt vanzelf opgeroepen door de ringmeester of het omroepsysteem. Je gaat er vaak in als de vorige nog springt dus even opletten dat je uit de weg blijft en niet hindert.
Parcours verkennen is voor de rubriek begint, als je op kleine wedstrijden start even checken of je in hogere reeksen ook kunt tijdens het verhogen van het parcours.
menzel schreef:Gewoon lekker op tijd aankomen en op je gemak het parcours gaan verkennen. Als je er geen ervaring mee hebt kun je vragen of je instructeur mee gaat om je te helpen met parcours lopen en losrijden etc. Die kan je ook de dag doorhelpen
mijn vorige oefenwedstrijd was volledig in het honderd gelopen was enorme slijkboel + ze vergaten af te roepen voor het parcours te verkennen en zo van die dingen. (oefenjumpings zijn enorm zeldzaam hier in de buurt, daardoor wil ik een gewone wedstrijd mee doen die zijn hier genoeg) Citaat:(oefenjumpings zijn enorm zeldzaam hier in de buurt, daardoor wil ik een gewone wedstrijd mee doen die zijn hier genoeg)
Urielle schreef:ben idd van belgie. hier zijn nooit oefenjumpings in de buurt, het is ook niet de bedoeling om 2 uur of meer onderweg te zijn.Zo te lezen is TS een Vlaamse en is BB dus niet van toepassing.
Facebook levert trouwens onverwacht veel oefenjumpings, dus ik weet niet waar je vandaan komt TS maar ik kan momenteel vrijwel wekelijks weg als ik wil
onawydouw schreef:Urielle schreef:ben idd van belgie. hier zijn nooit oefenjumpings in de buurt, het is ook niet de bedoeling om 2 uur of meer onderweg te zijn.Zo te lezen is TS een Vlaamse en is BB dus niet van toepassing.
Facebook levert trouwens onverwacht veel oefenjumpings, dus ik weet niet waar je vandaan komt TS maar ik kan momenteel vrijwel wekelijks weg als ik wil