Mijn verzorgpony verhaart opzich wel, maar op haar schouder en borst is haar vacht een soort najaarsvacht en ze verhaart daar niet heel erg meer. Ze heeft het daardoor wel erg warm..
Ik heb zo'n zweetmes met kartelrandjes, en dat helpt gelukkig wel een beetje, maar op haar schouder niet heel erg meer.
Ze gaan binnenkort weer rustig aan op de wei, maar nu staat ze op dieet (alleen hooi en water, op advies van de DA) aangezien ze een tijdje terug hoefbevangen stond en af moest vallen.
Mijn andere verzorgpony zit al bijna in zijn zomervacht..
In de andere topics las ik iets over lijnzaadolie en een vitaminespuit. Zou dat kunnen helpen, aangezien ze alleen hooi krijgt momenteel? (en binnenkort weer wat gras)
En zo ja, waar haal je een vitaminespuit?
Ik las ook wat over een furminator, maar dat is helaas te duur
Ik zal het maar met mijn zweetmes moeten doen
En flink rossen.Werkt een poetsblok ook?
Alvast heel erg bedankt!

Eerst nog even wat andere dingen proberen (ontwormen enz denk ik) aangezien ze scheren waarschijnlijk behoorlijk eng gaat vinden