Na een val op een zandbodem zit er helaas een flinke vlek op de witte rijbroek. De rijbroek is Niet meer schoon te krijgen door machine was of met ossengalzeep. Heeft een bokker voor mij DE tip om de broek weer wit te krijgen?
Probleem is dat je de broek al eens gewassen hebt.
Wat ik zou doen is voorbehandelen met Vanish en dan inweken met Biotex (dat kan gewoon in mijn wasmachine) en dan met Ariël op 60 graden wassen en dan buiten in de volle zon ophangen (de zon bleekt vlekken eruit).
Ik weet dat er hier mensen zijn die rijbroeken niet op 60 graden durven wassen, vanwege evt. krimp. Maar wat maakt het uit, met die vlekken is de broek toch al "bedorven".
Trouwens ik was witte rijbroeken altijd op 60 graden, wil zeker weten dat ze schoon worden.
Mijn moeder doet altijd de vlekken goed wassen met een stuk ossengalzeep. En daarna gewoon wat warmer wassen. Met grasvlekken is het altijd gelukt, dus met zand vast ook!
Vanish werkt inderdaad altijd erg goed. Je kan eventueel nog keukenzout of soda proberen. Ook van die mooie wondermiddeltjes! ik zou eerder laten weken dan inwrijven!
Anouk674
Berichten: 8
Geregistreerd: 03-06-15
Geplaatst: 03-06-15 19:03
Ik had een poep lek in mijn witte sjabrak die er ook echt niet uit te krijgen was Ik heb uiteindelijk de vlek eruit gekregen met chloor en het is nu echt weer wit!