Ik ben Jeanine, 27 jaar oud en ik ga maar meteen een brutale vraag stellen..

Nu het mooie weer op komst is, zou ik toch wel weer wat vaker buiten willen gaan rijden met mijn fries.. Hij is nog niet heel veel gewend buiten, maar voor het serieuzere werk heb ik tegenwoordig toch geen tijd meer, dus ik wil me toch wat meer gaan richten op de recreatie.. Hij was in het zuiden gewend om uren buiten te rijden (ook alleen) maar dit was allemaal plattelandgebied zonder verkeer en met weinig mensen.. Met een ander (nuchter) paard erbij is hij tot nu toe altijd braaf geweest..

Ik zoek dus iemand waarbij ik eens aan mag haken als hij of zij gaat buitenrijden in duingebied oid (eerste instantie geen zee, hier ben ik nog nooit met hem geweest en t is nu al zo'n waterheld
)Noordwijk/langevelderslag, beetje die kanten uit.. Ik sta zelf met mijn paard in ter aar, dus die kanten zijn het dichtst in de buurt..
Het hoeft overigens niet PER SE duingebied te zijn, mag ook ergens anders, als het er maar rustig is..