Ik heb een trailer gekocht waar van de remmen en alles nog goed zijn, hij is ook nog gekeurd geweest en was goed. Het hout moet wel helemaal vervangen worden. Reden dat we deze trailer gekocht hebben is dat er voor en achter een laadklep is en onze paarden nogal eens bang zijn met achteruit stappen en nu kunnen ze van voor dus fijn naar buiten. (En een zo'n nieuwe trailer is buiten ons budget).
We dachten er een goede nieuwe bodem in te leggen, aluminium heeft de voorkeur maar een goede hardhouten bodem willen we ook wel overwegen. Trailer is wel eigenbouw dus de afmetingen zijn denk ik ietsjes anders dan een gewone trailer. Ik ga allereerst eens mijn oom bellen (pakt niet op momenteel...) om hem advies te vragen, hij is heel bekwaam met houtwerk enzo. De trailer moet al het hout vervangen krijgen, hier en daar is het niet zo nodig maar dan vervangen we liever meteen alles. Het "skelet" heeft aan de zijkanten ook ijzeren? staven dus hij blijft sowieso rechtop staan als het hout weg is. Het onderstel is ook in orde.
De kap zit roest in dat bladert. Kwestie van schuren neem ik aan, maar wij zijn niet bepaald handig
Nu vroeg ik me af waar ik ergens terecht zou kunnen voor klusjes als een nieuw systeem in de achter laadklep zodat hij vanzelf omhoog en omlaag komt zonder dat wij zwaar meoten tillen om hem dicht te maken in België bij de Nederlandse grens. We dachten zelf het hout eruit te halen en op maat te laten zagen en het dan eventueel door iemand erin te laten zetten? Mocht mijn ook niet kunnen helpen, zou ik dan het beste een timmerbedrijf kunnen benaderen? Ik dacht bij een houtzagerij (zit hier kortbij) het hout te laten zagen of zijn er andere opties om te overwegen?
Zijn er nog dingen waar ik rekening mee zou moeten houden? Ik ben nog oude topics op bokt aan het bekijken en lezen dus ik zal vast nog wel dingetjes vinden die ik over het hoofd heb gezien.
We dachten ong 2000 als budget te nemen en het op langer termijn te doen omdat we niet de rijkste mensen zijn
Voor nu hebben we nog een andere trailer die we zolang kunnen gebruiken. Alles wat we wel zelf kunnen doen vind ik prima dan ook zelf te doen, verven en lakken enzo. De trailer staat nu nog op de locatie van de vorige eigenaar, we gaan hem binnenkort ophalen.
Bedankt voor het lezen en eventuele tips