risky schreef:Over een paar jaar kunnen we alleen nog maar op het asfalt buiten rijden vrees ik.
Misschien moet je dat maar een aantal keer doen met actievoerders. Bij voorkeur op een paar gevoelige plekken in de stad, op de rijbaan (waar je immers hoort als ruiter), om een uur of half vijf 's middags.
Let op: ik zou niks illegaals doen, dus goed kijken wat de regels zijn rondom demonstraties. (Wanneer iets als demonstratie gezien wordt en of je dat dan moet aanmelden vooraf enzo.)
Ik zou ook uiterst zorg dragen dat alle overlast van bv paardenmest goed opgelost wordt, zodat je zoveel mogelijk begrip krijgt ipv ergernis na afloop. Je wilt alleen duidelijk maken dat je als ruiter graag een eigen stuk wilt hebben en dat dat pri
Maar presenteer een goed verhaal en schudt wat mensen wakker, met aandacht van de krant en tv erbij, dat wil nog wel eens helpen
(Oh, ideetje, op koningsdag is ook een goeie gelegenheid om al wat aandacht te vragen. Maak een flinke stapel flyers en neem je paard en pony mee en gebruik ze als aandachtstrekker met iets leuks: met vingerverf of stoepkrijt actiekreten op je paard, of 'voer een worteltje en steun onze actie' of iets dergelijks. Is wel kort dag, maar met wat creativiteit moet er best wat te bedenken zijn.)