Beste bokkers volgens carbase mag dit wagentje geremd 1600 kilo trekken. Is er iemand die hem gebruikt voor dit doel met een 1,5 paards trailer en bv een flinke kwpn-er als paard erin. Volgens de importeur moet het geen probleem zijn. Graag jullie ervaring.
Natuurlijk roept de importeur dat het geen probleem is. De vraag is hoe lang het gebakje leeft onder die belasting en daarin speelt de manier waarop je ermee omgaat een belangrijke rol! Onderhoudsstatus en rijstijl bepalen voor 80% hoe lang je autootje dit overleeft!
Je vraag moet dus eigenlijk zijn: kan IK met dat autootje en die combi veilig de weg op? Antwoord: geen idee. Dat ligt aan jouw mentaliteit, ervaring en kennisniveau als chauffeur.