Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Afwisseling is het beste voor je paard.
zorgen niet voor respect. Begin hier niet aan!! Dorino schreef:Beste TS, waarschijnlijk kan deze pony prima meelopen aan een halstertouw, maar heeft hij voor jou totaal geen respect. Hij ziet je niet als leider en doet wat hij wil. Als jij niet naar hem luistert, dan corrigeert hij jou dmv een trap. Dit is een gevaarlijke toestand. Ik wil je dan ook dringend adviseren om hier goede hulp bij te zoeken. Waarschijnlijk zal de pony zich prima gedragen bij iemand die wel overwicht op hem heeft, maar jij moet leren om dit te krijgen. Dit gaat niet van achter de computer, zoek dus hulp van een ervaren paardenmens!
Met voer lokken is geen goed idee in dit geval, daarmee stel je je niet als leider op. Ook dwangmiddelen als hengstenketting, ketting door de mondzorgen niet voor respect. Begin hier niet aan!!
gekbeest.
.
Heimdallr schreef:Puckje, doe wat met deze informatie. Ga lekker aan de slag met je pony/paard en wees de baas. Mijn paard heeft ook boven mij gestaan en sinds enkele maanden was ik het zo beu dat ik hem heb aangepakt en nu is die poeslief. Met rijden is hij niet meer eng en onvoorspelbaar, nu is het echt zo'n schat. Grondwerk heeft mij ook geholpen en gewoon streng zijn.
Alsjeblieft geen hengstenketting, wat heeft het voor zin om met een hengstenketting te lopen? Maakt het van kwaad tot erger. Heb het zelf meegemaakt met een paard van iemand anders.
m1992 schreef:Heimdallr schreef:Puckje, doe wat met deze informatie. Ga lekker aan de slag met je pony/paard en wees de baas. Mijn paard heeft ook boven mij gestaan en sinds enkele maanden was ik het zo beu dat ik hem heb aangepakt en nu is die poeslief. Met rijden is hij niet meer eng en onvoorspelbaar, nu is het echt zo'n schat. Grondwerk heeft mij ook geholpen en gewoon streng zijn.
Alsjeblieft geen hengstenketting, wat heeft het voor zin om met een hengstenketting te lopen? Maakt het van kwaad tot erger. Heb het zelf meegemaakt met een paard van iemand anders.
Wat is er dan met dat paard gebeurd? Hier nog nooit slechte ervaringen. Als je het goed doet heb je hem misschien 2 x nodig dan is t klaar. Ze moeten alleen even ontzag voor je krijgen en beseffen dat ze je niet mee mogen sleuren.