Wedstrijden met hengst

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Lisaartje_x
Berichten: 155
Geregistreerd: 28-01-12

Wedstrijden met hengst

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 22-04-14 14:00

Aangezien ik op mijn vraag geen duidelijk antwoord heb gevonden, plaats ik hier maar een nieuw onderwerp over :) (Als het wel al ergens staat, wijs mij dan a.j.b. door :o )

Ik heb een Arabisch volbloed hengst van 14 jaar (verzorgpony, maar mag het beschouwen als mij eigen pony :D ), waar ik supertrots op ben! :D .
Het gaat super. Het gaat zelfs zo lekker, dat we aan het kijken zijn of ik op een of andere manier wedstrijden kan starten, want ik ben 13 en best wel lang en hij is best klein, dus als we een paar jaar moeten wachten is het al te laat om officieel te starten :( .

Het probleem is alleen, dat ik nog geen wedstrijd officieel heb gedaan, dus zo lukt het niet natuurlijk om L2+1 te worden :( . Nou heb ik wat opgezocht over dit, en kwam op barokke wedstrijden(weet nog niet wat dat is :P ) en onderlinge AVS wedstrijden waarmee je met een KNHS jurylid toch officieel L1+1 kan worden, maar dan kan je toch nog niet officieel KNHS wedstrijden starten?

ik heb dus nu een paar vragen:
1. Wat zijn barokke wedstrijden?
2. Hoe kan ik officieel AVS wedstrijden rijden?
3. Hoe zou ik dan officieel KNHS kunnen starten met hem?

Alvast bedankt! _/-\o_

Poosje81
Berichten: 21309
Geregistreerd: 13-08-02
Woonplaats: La Douce France

Re: Wedstrijden met hengst

Link naar dit bericht Geplaatst: 22-04-14 14:01


Lisaartje_x
Berichten: 155
Geregistreerd: 28-01-12

Re: Wedstrijden met hengst

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 22-04-14 14:17

ik had daar al opgekeken, maar het was me nog niet 100% duidelijk(ja af en toe zou je niet denken dat ik havo doe :P )

Bren79

Berichten: 3325
Geregistreerd: 04-01-05
Woonplaats: Valthe

Re: Wedstrijden met hengst

Link naar dit bericht Geplaatst: 22-04-14 14:26

Jij kunt deelnemen met de hengst aan de AVS wedstrijden als je op deze wedstrijden L1 +1 (protocollen goed bewaren als bewijs) bent mag je je startkaart met de hengst aanvragen en aan alle KNHS wedstrijden meedoen.
En anders met een ander paard/pony wedstrijden starten en met deze zorgen dat je L2+1 geklasseerd word en dan kan je ook met de hengst starten.
De barokke wedstrijden zijn niet opengesteld voor alle rassen en ook niet voor AV (wel zou je kunnen vragen of het mogelijk is met AV er te mogen starten)

Lisaartje_x
Berichten: 155
Geregistreerd: 28-01-12

Re: Wedstrijden met hengst

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 22-04-14 14:30

Super bedankt hier heb ik heel veel aan! Ik had nog een vraag: Hoeveel kost het in totaal per jaar om deze wedstrijden te doen? Want dat vinden mijn ouders wel prettig om te weten hihi...

Bren79

Berichten: 3325
Geregistreerd: 04-01-05
Woonplaats: Valthe

Re: Wedstrijden met hengst

Link naar dit bericht Geplaatst: 22-04-14 14:40

De kosten van startkaart en lidmaatschap van KNHS en daarvoor het lid worden van een vereniging (kan ook via het AVS) kan je op KNHS site vinden evenals een lidmaatschap van een vereniging op site bij welke vereniging jij je wilt aansluiten.
Enkel Knhs lidmaatschap en startkaart is een vast bedrag lidmaatschap van een vereniging zijn overal verschillend