Parkeerplaats direct bij het strand gezocht.

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
LiesxAnne
Berichten: 1459
Geregistreerd: 01-05-11

Parkeerplaats direct bij het strand gezocht.

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 20-04-14 12:29

Hallo Bokkers,

Mogelijk dat jullie mij kunnen helpen want door de bomen zie ik het bos niet meer :')
Donderdag willen wij een strandrit gaan maken met onze twee paarden, omgeving Scheveningen, Wassenaar, Katwijk etc. Dit omdat het ongeveer 1,5 uur rijden is voor ons dan.
Echter willen wij graag direct het strand op kunnen ipv eerst een stuk door bos en duin.
Meijiendal hebben wij al een keer gereden, was prachtig maar erg mul zand in het bos/duin. Wij komen dus puur voor het strand!

Hopelijk dat iemand een parkeerplaats weet waar wij kunnen parkeren om vanaf daar direct het strand op te kunnen. Graag met adres :Y)

Bedankt !!

quera

Berichten: 13893
Geregistreerd: 10-02-05
Woonplaats: Zuid-Holland

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-04-14 12:31

Oostvoorne

ffjor

Berichten: 78
Geregistreerd: 10-06-12

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-04-14 12:31

langevelderslag kun je zo het strand op! Weet alleen niet of je nu nog de hele dag met de paarden op het strand mag, dat moet je even nakijken.

Nickeltje

Berichten: 29144
Geregistreerd: 27-04-06
Woonplaats: Dalfsen

Re: Parkeerplaats direct bij het strand gezocht.

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-04-14 12:32

Langevelderslag in Noordwijkerhout, dat is bij strandpaal 23.
En anders bij Katwijk, waar de reddingsbrigade ook zit en waar manege Bakker ook zit, alleen mag je daar het strand op richting Noordwijk, maar je mag maar tot net voor de boulevard, dus dat is een niet heel lang stuk strand heen en terug.

Ashley5760
Berichten: 5823
Geregistreerd: 06-01-06

Re: Parkeerplaats direct bij het strand gezocht.

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-04-14 12:56

Wassenaarseslag 200m zit je op het strand.

Smotz

Berichten: 694
Geregistreerd: 02-07-04

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-04-14 21:24

Idd Wassenaarseslag, parkeerplaats De Kuil. Ruime parkeerplaats, je betaald alleen wel voor 2 plekken omdat je met trailer komt. Dus totaal 10 euro. Maar even strandopgang over en je zit op het strand.

smurffie

Berichten: 11378
Geregistreerd: 07-08-06
Woonplaats: Boskoop

Re: Parkeerplaats direct bij het strand gezocht.

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-04-14 21:26

Parkeerplaats de Kuil inderdaad. Korter dan 2 uur is het daar 5 euro anders 10. Daarnaast moet je wel een schep bij je hebben tegenwoordig als de parkeerwacht ongesteld is, anders mag je niet parkeren.

Tancreda4

Berichten: 26841
Geregistreerd: 12-01-03
Woonplaats: ZuidHolland

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-04-14 21:49

smurffie schreef:
...Daarnaast moet je wel een schep bij je hebben tegenwoordig als de parkeerwacht ongesteld is, anders mag je niet parkeren...


:')

Goede tip, die moeten we dus niet vergeten. Ik ga ook altijd naar die parkeerplek. Wij gaan woensdag 8-) {:}

kwita

Berichten: 6561
Geregistreerd: 14-04-14

Re: Parkeerplaats direct bij het strand gezocht.

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-04-14 09:51

het is misschien te ver weg maar voor de toekomst bij het strand in westkappelle zeeland heb je direkt aan zee goede parkeer plaatsen

LisanneFloor

Berichten: 280
Geregistreerd: 19-04-11
Woonplaats: Bollenstreek

Re: Parkeerplaats direct bij het strand gezocht.

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-04-14 09:55

Langervelderslag! Echt 1 minuut lopen haha

0011223344
Berichten: 450
Geregistreerd: 29-08-09
Woonplaats: Bij mijn paard in de tuin

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-04-14 09:58

Inderdaad, Langevelderslag in Noordwijk, volgens Google Maps. Ik dacht altijd dat het Noordwijkerhout was. Parkeren kost inderdaad geld, maar je zit zo op het strand. Parkeerplaatsen hangen af van hoeveel paarden er zijn, soms moet je op het gras(wel vlak) staan en soms mag je gewoon op het asfalt. Kan erg druk zijn met honden en kitesurfers, en die mensen die aan vliegers hangen :Y) .

Als je toch nog wat door de bossen en duinen wilt rijden kun je parkeren bij de Duindamseslag, dat is maar een kilometer verder en heel mooi, echt een aanrader. Het strand op is wel wat stijl, in tegenstelling tot Langevelderslag. Maar je hebt geen last van Kite surfers of hele groepen wandelende mensen met honden, want die moeten dan ook eerst het bos en het duin doorlopen en die gaan voor het gemak van Langevelderslag :o . Bij de Duindamseslag kan je ook gratis parkeren, maar er moet wel plek zijn want het parkeerplaatsje is niet zo groot. Weet niet wat het adres precies is maar als je het zoekt op google zie je de parkeerplaats.

LiesxAnne
Berichten: 1459
Geregistreerd: 01-05-11

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 18-05-14 09:05

Bedankt voor alle reactie's! het is uiteindelijk Langevelderslag geworden. Super dag gehad met ontzettend mooi weer!