Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Starbreeze schreef:Mijn paard (ruin, 10 jaar) heeft vorig jaar met een ruin en een merrie in de wei gelopen, dit ging goed. Dit jaar zijn deze paarden niet beschikbaar als weidemaatje, dus zoek ik een ander voor mijn paard.
Volgens mij is mijn paard niet echt dominant, hij is over het algemeen altijd vriendelijk tegen alles en iedereen, loopt niet over je heen en luistert altijd goed.
Nu liet ik hem gisteren snuffelen bij een potentieel weidemaatje (allemans vriendje, stond in de box met hoofd door luikje), en wat doet mijn paard? Die begint te piepen en met zijn voorbeen te slaan..
Betekent dit dat mijn paard dus wel dominant is en dit op deze manier wil laten merken? Of vinden ze elkaar gewoon niet leuk? Ik durf ze niet samen te zetten, we willen ze wel graag heel houden. Is dit de juiste manier om dit te checken zonder dat ze elkaar echt te lijf kunnen gaan?
Hoe pakken jullie dit aan?
zal dat van het weekend eens gaan proberen.