Duhelo schreef:Ik ben lichtjes aan aan het uitkijken voor een 2 pâardstrailer.
Op zich staan ze tweedehands niet zo duur, maar je gaat toch richting de 2000-3000 euro voor iets dat deftig is.
Als ik dan kijk kun je in principe voor 4000 euro een nieuwe tweepaardstrailer kopen.
Wat is er beter, een nieuwe van 4000 of een tweedehands van 3000-4000? (heeft een nieuwe van 4000 een even lange levensduur als een van 7000?)
Welke merken hebben tweepaardstrailers in dergelijke prijsklasse?
ik zoek een simpele trailer, met gewoon een tussenschot en stangen, eventueel een voerbakje voor elk paard, maar niks meer, geen kussens, trapbescherming eventueel wel, geen zadelkamer, etc. ene paard sloopt alles dat los en vast zit, dus hoe minder te slopen hoe beter

)
als je een adres weet in west vlaanderen die ook helpt met keuren en dergelijke, iedereen in de buurt dat ik aanspreek is zelf dealer en doet maar een merk, of doet geen herstellingen, of hebben wel een ander excuus.
Maar met een vriend als autofreak, en wat gezond verstand komen we ook al een eind (zowiezo wordt het chassis, remmen en lichten gekeurd door de autokeuring hier, wat verplicht is bij aankoop van een trailer, dus voor "ons" rest nog de bodem en zijwanden te inspecteren)
Je kunt HELE goede trailers 2e hands vinden, maar zoek dit dan samen met iemand die er echt in gespecialiseerd is, of laat een trailerkeuring doen door een onafhankelijk en een gespecialiseerd bedrijf dit voorkomt zoveel pech achteraf!!! Wij bieden die aankoopkeuring ook gratis aan het voorkomt dat men 2e hands een "kat in de zak" koopt, aan de andere kant kun je bevestigd worden in het vinden van een super trailer voor een goede prijs
Ikzelf zou voor nieuw gaan, zeker als je budget erg in de buurt komt van de nieuwprijs, uiteindelijk weet je pas echt wat je koopt als je het nieuw koopt en het zelf gaat onderhouden, dan weet je echt wat je hebt.
Een merk in dergelijke prijsklasse is toch wel de Humbaur, het zijn goede trailers maar ook hiervoor geld met jaarlijks onderhoud verleng je de levensduur.
Mocht je vragen hebben mag je me altijd pben voor advies en tips

Succes met je zoektocht joh is altijd leuk
