Zijn die mountain peak schoenen van echt leer ? ik zie er alleen van namaak- leer ?? En zit er een voetbed in ? En zijn het brede schoenen of juist wat smal ?
Ik heb ze ook gehad, maar ze waren bij mij na intensief gebruik binnen 3 maanden volledig kapot, ik heb nu wandelschoenen van de welkoop/boerenbond en daar doe ik inmiddels 1,5 jaar mee.
Maris
Berichten: 16060
Geregistreerd: 24-07-03
Woonplaats: Zeeland
Geplaatst door de TopicStarter: 09-06-13 21:30
Anoniem schreef:
Wat bedoel je precies met een voetbed?
Ik vind ze normaal vallen,niet erg breed of juist smal(zeker niet smal). Ze zijn oersterk en waterdicht.
Met voetbed bedoel ik een voorgevormde zool, die je voeten dus goed ondersteunt. meeste van zulke schoenen vallen heel breed, vandaar mijn vraag daarnaar.
ik draag al jaren schoenen van mountain piek,vind ze lekker stevig en ook binnenzool gaat niet snel stuk.ben er fan van.ook mijn moeder draagt ze,die heeft steunzolen.de zolen van de schoenen haalt ze er dan gewoon uit.perfect!