Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Polly schreef:maar bokt.nl is toch een nederlands forum?
HHE schreef:na 1 stap op het afloopluik springt ze door de touw
Loiz schreef:Maar aangezien het overgrote deel van bokt Nederlands is lijkt het met handig om de typisch Belgische woorden even na te kijken
en in het Nederlands te plaatsen. Voorkomt ook zulke discussies als dit en het lijkt me een kleine moeite. Camion heb ik werkelijk
nog nooit van gehoord, dus echt Nederlands in gebruik is het niet. Snok evenmin.
DaphneR93 schreef:Je haalt echt wel de essentie uit het verhaal! Dit is zeuren om het zeuren, je zal wel vaker iemand tegenkomen die minder goed in Nederlands is niet Nederlands is of een ander dialect heeft. Dit verhaal is prima te begrijpen.
TS, heb je de mogelijkheid het paard achteruit eraf te laten gaan?
Ibbel schreef:Het lijkt me dat je het je als Vlaamse totaal niet realiseert dat je woorden gebruikt die men in NL niet kent als die in je eigen landstaal gewoon normaal zijn. Het bericht is tenslotte niet in Antwaarp dialect geschreven, dus de vergelijking met geen dialect schrijven gaat niet op.Vlamingen hebben het ook over getten en een tok, dat weten wij 'Ollanders toch zo langzamerhand ook wel, wat dat betekent?