Ik zit met een soort probleempje, wat niet heel dringend is, maar voor in de toekomst misschien wel.
Ik heb een lastige maat wat rijbroeken betreft. Mijn heupen en kont zijn namelijk vrij aanwezig, waar mijn kuiten zij juist weer heel smal.
Het probleem waar ik dus vaak tegenaanloop (je raad het al): Bovenkant perfect, onderkant te wijd. Onderkant perfect? Geen idee, omdat ik dan de bovenkant niet eens dichtkrijg.
Ik heb tussen maat 38/40, uit mijn hoofd, dus het is ook niet dat het allemaal extreem dik is. Ik zit gewoon met dunne kuitjes.
Momenteel rijd ik met een Harry's Horse Royal Horse Acadamy broek. Die past op zich prima, al zijn de pijpen weer iets te wijd. Gelukkig heb ik er nu geen last van.
Ik ga alleen waarschijnlijk vaker rijden, dus dan vind ik het een prettig idee om nog een broek aan te schaffen. Ik ben dan wel weer zo iemand die niet twee dezelfde wil.
Heeft iemand tips?Thanks!
.