Ik hoop dat jullie me kunnen helpen? Ik heb al gekeken tussen de reglementen van de KNHS, maar kon het zo snel niet vinden. Ik heb zelf met mijn vorige paard Z2 dressuur gereden (zonder winst). Dit is wel al 3 jaar geleden geweest. In verband met blessureleed hebben we helaas daarna nooit meer kunnen starten.
Nu hebben we een nieuw paardje gekocht en hij is nooit officieel uitgebracht. Ik zou graag weer dressuurwedstrijden gaan rijden, maar hoor van de ene persoon dat we in de L1 moeten starten omdat ik Z1 met winst was, maar van anderen hoor ik weer dat ik in de B mag beginnen..
Weten jullie misschien in welke klasse ik mag beginnen?
@ Lante: Nee, ik heb alleen met ons vorige paard gestart en daarmee dus op Z1 met winst gestopt. @ Blijheid: Ik zal het eens opzoeken! @ de rest: Bedankt voor de reacties!
cocktail
Berichten: 3023
Geregistreerd: 10-09-03
Woonplaats: Almere
Geplaatst: 17-09-12 15:42
Mag b of gelijk l1 starten ( L 1 wel afhankelijk van de leeftijd )
Omdat je paardje nog niet is uitgebracht mag je B starten, het gaat om het hoogst behaalde niveau van ruiter én paard.
Op de site van het KNHS staan de regelementen, in bijlage 1 (pagina 32) staat de tabel die bij de inschaling hoort. http://knhs.nl/objects/00027578.pdf
Pas als je ZZ licht of hoger hebt gereden mag je niet meer in de B uitkomen met je ongeklasseerde of B geklasseerde paard. Je mág dus wel starten in het L1, maar het hoeft niet.
Als je je keuze eenmaal gemaakt hebt moet je daar wel bij blijven. (met de daarbijbehorende promotie en degradatieregeling)
Je mag indd kiezen of je in de B of L1 start. Wel opletten op de leeftijd van het paard. Als je een 3 jarige hebt, mag je pas vanaf april 2013 L1 starten
Hij is 5, dus dat mag geen probleem zijn. Fijn dat ik mag kiezen! Kan ik mooi even kijken hoe hij vooruit gaat de komende maanden en dan kiezen voor de B of de L1