Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
). Staat ook aangegeven als parkeerplaats. Je rijdt die 'straat' in en na ong 100m zit dan rechts het parkeerplaatsje, maar ik zet 'm links naast het hek (kunnen ze me ook niet klem zetten). Je zit direct op het ruiterpad richting de hei! Super makkelijk dus, maar niet op de 'P' bij een restaurant
, maar wellicht dat je bij dat steakhouse ook gewoon wat kunt drinken? Remember schreef:Ben er vandaag nog geweest! Nav tip hier op bokt geparkeerd bij 'steakhouse amadeus' en dan aan de andere kant vd rotonde (met Google maps is het erg duidelijk). Staat ook aangegeven als parkeerplaats. Je rijdt die 'straat' in en na ong 100m zit dan rechts het parkeerplaatsje, maar ik zet 'm links naast het hek (kunnen ze me ook niet klem zetten). Je zit direct op het ruiterpad richting de hei! Super makkelijk dus, maar niet op de 'P' bij een restaurant
, maar wellicht dat je bij dat steakhouse ook gewoon wat kunt drinken?
Ipsiedipsie schreef:Als ik me niet vergis heeft Steakhouse Amadeus de parkeerplaats aangepast incl. slagboom. Ik zal straks even kijken of dit nog steeds het geval is en wat er op het bordje bij de parkeerplaats staat.
Ipsiedipsie schreef:Als ik me niet vergis heeft Steakhouse Amadeus de parkeerplaats aangepast incl. slagboom. Ik zal straks even kijken of dit nog steeds het geval is en wat er op het bordje bij de parkeerplaats staat.
. Planken Wambuis is wel echt heel sjiek, weet niet of ze er op zitten te wachten als je in je paardenkloffie wat wil komen eten. Maar je kan het altijd proberen, het is wel prachtig rijden daar. SusanH schreef:Berghuis is idd jammer dat de bediening en het eten niet geweldig is. Wij hebben wel eens een half uur op een ober gewacht, toen we met het paard bijna op het terras kwamen staan werden we ineens zomaar geholpen. Planken Wambuis is wel echt heel sjiek, weet niet of ze er op zitten te wachten als je in je paardenkloffie wat wil komen eten. Maar je kan het altijd proberen, het is wel prachtig rijden daar.
Sythaa schreef:Ik weet ook niet of ze daar koffie hebben maar het is een heel mooi gebied om te rijden. Je kunt vanaf daar ook naar de Mossel in Otterlo rijden. Daar kan je je paarden niet kwijt maar wel een drankje nemen als je bij ze blijft. http://www.boerderij-mossel.nl